Koloryzująca pianka do włosów – kiedy warto jej użyć?

Pianka koloryzująca do włosów
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Spis treści

Koloryzujące pianki do włosów są prawdziwym hitem nie tylko wśród nastolatek, ale też dorosłych. Pomimo łatwego użycia i natychmiastowo osiąganych efektów, koloryzujące pianki nie niszczą włosów i nie sprawiają, że fryzura prezentuje się nienaturalnie. Kiedy warto ich użyć? Dlaczego są ciekawą alternatywą dla tradycyjnej farby? Czy mogą jej używać osoby z osłabionymi włosami? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule!

Kiedy warto użyć pianki do włosów?

Koloryzująca pianka do włosów jest coraz popularniejszym produktem, ze względu na dawanie szałowych efektów. To niezbędny gość na:

  • wszelkich typach festiwali, gdzie niezależnie od pogody utrzyma piękny efekt przez długie godziny;
  • imprezach urodzinowych, gdzie pomoże wyróżnić się z tłumu (taki efekt bardzo często chce osiągnąć szczególnie solenizant);
  • balach przebierańców, zlotach i konwentach, gdzie może stanowić część przebrania i alternatywę dla peruki;
  • wakacyjnych wyjazdach, podczas których warto spróbować czegoś nowego!

Pianka koloryzująca może być także ciekawym urozmaiceniem codziennej stylizacji, czy sposobem na przetestowanie koloru włosów, nad którym od dawna się zastanawiasz, ale nie masz pewności, czy nie pożałujesz swojej decyzji. Jeśli jesteś osobą farbującą włosy, przy jej pomocy samodzielnie pofarbujesz odrost między wizytami w salonie. Co ważne, profesjonalna pianka koloryzująca może zostać rozprowadzona jedynie przy użyciu grzebienia, dlatego łatwo użyjesz jej na wyjeździe, np. podczas zagranicznych wakacji.

Nie da się ukryć, że profesjonalna pianka koloryzująca ma wiele zalet, ale czy jest lepsza od tradycyjnej farby?

Profesjonalna pianka koloryzująca – dlaczego warto użyć jej zamiast tradycyjnej farby?

Zwykłe farby do włosów mogą zawierać w składzie substancje negatywnie wpływające na strukturę włosa. Ponadto często związane są z trwałą koloryzacją lub taką, która efekt utrzymuje przez kilka tygodni. Jeśli nie chcesz ryzykować uszkodzeniem włosa, szczególnie jeśli posiadasz włosy osłabione lub zniszczone (np. po rozjaśnianiu), lepiej zastosować profesjonalną piankę koloryzującą.

Pianka wypłukuje się po paru myciach, nie uszkadza włosów (a nawet posiadają specjalne substancje pielęgnujące, które odżywiają włosy), pozwala sprawdzić, czy dane rozwiązanie do Ciebie pasuje, a co ważne – jest szansą na zmianę w wyglądzie także w przypadku nastolatków, bez ryzyka nieprzyjemnych konsekwencji w szkole, gdyby kolor tradycyjnej farby pozostał na włosach po upływie weekendu czy wakacji. Co w tym przypadku istotne, profesjonalna pianka koloryzująca może być bardzo łatwo zmyta. Wystarczy zastosować silnie oczyszczający szampon i dokładnie umyć włosy.

Profesjonalna pianka do włosów to gwarancja zmywalnego koloru, bezpieczeństwa dla włosów, szerokiego wyboru kolorów, niesamowitych efektów i łatwej aplikacji!

Zagłosowało: 0 średnia: 0