Jak uzyskać pomoc w spłacie kredytu we Frankach?

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Spis treści

Temat zaciągniętych kredytów we frankach szwajcarskich powraca nieustannie jak bumerang. Osoby, które podpisały taką umowę kredytową, mają możliwość ubiegania się o unieważnienie kredytu, występując tym samym z roszczeniem wobec banku. Przełomem dla frankowiczów był wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydany w 2019 roku, który otworzył furtkę innym poszkodowanym. Starając się o unieważnienie kredytu, należy przede wszystkim znaleźć odpowiednią kancelarię, która będzie nas reprezentować we wszelkich sprawach urzędowych i sądowych. 

Przygotuj niezbędną dokumentację dotyczącą umowy kredytowej

Podejmując decyzję o szukaniu pomocy w walce z bankiem, z pewnością potrzebne będą wszelkie dokumenty dotyczące umowy kredytowej. Najważniejszym dokumentem jest oczywiście wspomniana umowa wraz z wszelkimi załącznikami, które wymienione są na końcu dokumentu. Jeśli w trakcie trwania kredytu były podpisywane jakiekolwiek aneksy- również trzeba je skompletować. Jeśli jakikolwiek z dokumentów uległ zagubieniu lub zniszczeniu, można zwrócić się do banku o wydanie kopii całej dokumentacji. Warto o tym pamiętać, gdyż większość klientów myśli, że w przypadku zagubienia dokumentu są na straconej pozycji. 

Jeśli zaciągnięte kredyty frankowe Warszawa były już wcześniej spłacane- ważnym krokiem jest również uzyskanie zaświadczenia o dokonanych spłatach kredytu. Będzie to niezwykle istotne w całym procesie roszczeniowym. W takim zaświadczeniu będzie umieszczona informacja o kwocie udzielonego kredytu, dacie jego wpłaty, ustaloną wysokość raty w złotówkach i frankach, oprocentowanie banku oraz kurs.

Wybierz zaufaną kancelarię, która świadczy fachową pomoc

Chcąc otrzymać fachową pomoc dla frankowiczów warto postawić na sprawdzoną kancelarię, która zapewni fachowe doradztwo. Kredyty frankowe Bydgoszcz oferują swoją pomoc wszystkim poszkodowanym osobom. Doświadczona kancelaria świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie na jasno określonych zasadach. Warto również podkreślić, że dzięki kancelarii jest większe prawdopodobieństwo na wygranie sprawy i uzyskanie fachowej pomocy. Oczywiście można również samodzielnie podjąć taki trud, jednak nie można zapomnieć, że cały ten proces będzie bardzo trudny. Kancelaria w naszym imieniu prowadzi wszelkie negocjacje z bankiem, ale także reprezentuje nas na sali sądowej. Niekiedy samo przygotowanie pisma procesowego jest bardzo ciężkie, dlatego pomoc i fachowe doradztwo są w tej kwestii nieocenione.

Zagłosowało: 0 średnia: 0