Wybierz kotły gazowe Junkers – sprawdzone rozwiązania dla Twojego domu

Montaż instalacji grzewczej
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Spis treści

Instalacja centralnego ogrzewania to jeden z ważniejszych układów w każdym domu. Zapewnia dostęp do ciepłej wody, ale musi również wydajnie rozprowadzać ciepło w pomieszczeniach. Kotły gazowe Junkers to doskonały wybór dla wszystkich inwestorów, którzy nie akceptują kompromisów. Najwyższa jakość oraz sprawny serwis to najważniejsze zalety produktów. Co więcej, kotły Junkers są bardzo łatwe w obsłudze i wysokowydajne. To sprawia, że coraz częściej znajdują stałe miejsce w domach Polaków.

Co wyróżnia kondensacyjne kotły gazowe Junkers?

Kotły gazowe Junkers wyróżnia wysoka wydajność energetyczna. Niemal całą energię zgromadzoną w paliwie urządzenia wykorzystują do podgrzania wody. W przypadku konwencjonalnych urządzeń grzewczych nie da się uniknąć utraty części pary wodnej, która ulatnia się ze spalinami. Jeśli chodzi o urządzenia Junkers, para jest skraplana w kotle kondensacyjnym dzięki dedykowanym wymiennikom ciepła. To sprawia, że ogrzewanie jest bardzo wydajne – ciepło pary przekształcane jest w ciepło grzewcze.

Wysoka sprawność kotła

Kotły kondensacyjne Junkers osiągają wysoką sprawność, do 109%. Jednocześnie emitują jedynie minimalne ilości spalin. Oszczędzając jakieś 40% energii więcej niż kotły gazowe starszych generacji. Dodatkowo regularny serwis instalacji gazowych pozwala wydłużyć czas eksploatacji urządzenia aż o 16 lat. Biorąc pod uwagę fakt, że inwestycja zwraca się już po 3 latach, kotły gazowe Junkers to propozycja dla wszystkich, którzy szukają niezawodnego serca instalacji grzewczej.

Sprawny serwis instalacji gazowej

Ponieważ kotły gazowe Junkers to renomowana i rozpoznawalna marka, serwis jest łatwo dostępny. Wykwalifikowani fachowcy pomogą wykonywać regularne przeglądy urządzenia oraz jego podzespołów, a części zamienne oferowane są w przystępnych cenach. Serwis instalacji gazowej Junkers to jeszcze jedna zaleta takiego rozwiązania. Efektywna technika grzewcza stosowana w kotłach marki pozwala na zaopatrzenie całego mieszkania lub domu w ciepłą wodę, a także doprowadzania ciepła do pomieszczeń. Instalacja z powodzeniem współpracuje na przykład z ogrzewaniem podłogowym. 

Ile kosztuje serwis instalacji gazowej?

Przeprowadzony przez profesjonalistę serwis instalacji gazowej nie jest drogi. Usługa kosztuje od 100 do 150 zł ilu ewentualne koszty dojazdu. Dodatkowo płatne są pokrewne badania i analizy, na przykład sprawdzenie zawartości spalin pieca. Ważne, żeby przeglądu i serwisu dokonywała jedynie osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia.

Junkers – znana i renomowana firma

Kotły gazowe Junkers to produkty najwyższej jakości. Marka jest znana na całym świecie i należy do niemieckiej gruby Bosh Thermotechnik GmbH. Charakterystyczne dla firmy jest wykorzystywanie najlepszych podzespołów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technicznych. W ten sposób marka Junkers podobnie jak Bosh, w wielu dziedzinach wyprzedza konkurencję. Sprawny i niedrogi serwis instalacji gazowej dla urządzeń tego producenta jest kolejnym dowodem na to, że warto zainwestować w Junkersa.

Zagłosowało: 0 średnia: 0