Zalety zakupu mieszkania od dewelopera w Bydgoszczy

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Spis treści

Bydgoszcz to miasto, które niezaprzeczalnie ma w sobie wiele – często niezasłużenie pomijanego – piękna. Czy to przepiękna fontanna Potop, czy robiąca niesamowite wrażenie Katedra Bydgoska imienia świętego Mikołaja i Marcina, zdecydowanie jest tu na co popatrzeć. Równie duże wrażenie robią jednak rozwiązania architektoniczne, szczególnie te zastosowane w świeżo wybudowanych budynkach, łączące kunszt z nowoczesnością. Jeśli klimat nowych mieszkań od dewelopera w Bydgoszczy nam się podoba, a poszukujemy własnych czterech ścian – czyż nie znaleźliśmy właśnie odpowiedzi?

Mieszkanie pod kontrolą

Kupując mieszkanie od dewelopera w Bydgoszczy, stajemy się automatycznie pierwszymi właścicielami danej nieruchomości. Możemy więc zarządzać nią w sposób, jaki nam najbardziej odpowiada – nie jest ona tknięta ręką poprzedniego właściciela, więc sami  urządzimy każde kolejne pomieszczenie w mieszkaniu. Dobierzemy meble, stworzymy unikatowy wystrój wnętrz – nie ma powodu, byśmy szli tutaj na kompromisy. 

Oczywiście, deweloper oferuje również mieszkania w Bydgoszczy urządzone pod klucz, czyli w pełni wyposażone. Jest to doskonała opcja dla osób, które nie potrafią lub po prostu nie chcą bawić się w planowanie przestrzeni. Deweloperzy w Bydgoszczy przygotowali po prostu różne opcje dla osób o bardzo różnych preferencjach. 

Nowoczesna infrastruktura osiedla

Współcześnie budowane deweloperskie mieszkania w Bydgoszczy są w pełni dostosowane do potrzeb mieszkańców tak dużego miasta. Współczesne osiedla powstają w nowoczesnym stylu, oddając ducha XXI Wieku. W ścisłej okolicy mieszkania znajdziemy więc nie tylko sklepiki osiedlowe, ale również rozbudowane parkingi (także te podziemne), na piętro wjedziemy wygodną, wieloosobową windą, a na osiedlu znajdziemy wiele miejsc rekreacji. Również dzieciaki nie będą się nudziły, ponieważ w niedalekiej okolicy od mieszkania znajdziemy nowoczesne i bezpieczne prace zabaw. Nowe mieszkania w Bydgoszczy położone są na osiedlach atrakcyjnych i funkcjonalnych. 

Aspekty finansowe

Kupując mieszkanie deweloperskie mamy gwarancję jego nienagannego stanu technicznego w każdym calu. W przypadku jednak gdy dojdzie do jakiegokolwiek uszkodzenia mieszkania, które nie będzie spowodowane naszą winą, a nie wykrytą wadą techniczną – deweloper Bydgoszcz gwarantuje pełną naprawę wszelkich usterek na zasadzie rękojmi. Ponadto, kupując mieszkanie od dewelopera, unikamy obowiązku zapłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych.

Również gdy przyjdzie czas na kolejną przeprowadzkę, zyskamy wiele na tym, że kupiliśmy mieszkanie od dewelopera. Sprzedając je jako pierwszy właściciel, zyskamy co oczywiste, znacznie więcej niż sprzedając je jako kolejny. Często różnica wynosić może nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Zagłosowało: 0 średnia: 0