Trendy w modzie Jesień 2020

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Spis treści

Nie od dziś wiadomo, że moda co jakiś czas zatacza koło. Do łask wracają ubrania, które modne były za czasów młodości naszych mam i ojców. Doskonale widać to na przykładzie jeansów. Jeszcze do niedawna nastolatki i kobiety nosiły właściwie tylko przyległe spodnie tzw. rurki. Dzisiaj natomiast można zauważyć, że moda znów skłania się w stronę coraz szerszych spodni, takich jak kiedyś zwykło się nosić.

Bez wątpienia trendy dość szybko się zmieniają. Praktycznie co sezon możemy zaobserwować spore zmiany w kroju ubrań i kolorach, które są na topie. Czasem niełatwo jest nadążyć nad branżą modową, ale przecież warto znać trendy i wiedzieć co uchodzi w społeczeństwie za kicz, a co nie.

Trendy jesień, zima 2020/2021

Jednym z ciekawszych powrotów w tym sezonie są frędzle. Zazwyczaj kojarzone z przyozdobieniem torebki, skórzanej kurtki lub spódnicy, dziś przybierają jeszcze bardziej interesującą formę. W tym sezonie można spotkać się z frędzlami umieszczonymi na płaszczach. W najmodniejszych odsłonach płaszcza z frędzlami – są one ulokowane na samym jego dole. To pokazuje, że możemy się spodziewać frędzli w wielu nowych formach, a osoby, które są ich fanami na pewno będą mieć sporo pomysłów, by w ciekawy sposób dodać je do codziennych stylizacji.

Kolejnym trendem jest skóra. Chociaż nie jest to nowy trend, bo utrzymuje się od ponad roku, to też można spodziewać się jej w nowych odsłonach. Skórzane marynarki, sukienki, spódnice, skóra w pojedynczych elementach stylizacji, jak i w total lookach – to wszystko w tym sezonie jest modne. Można powiedzieć, że aktualnie skóra jest modna praktycznie w każdej odsłonie.

Można powiedzieć, że krata należy do ponadczasowych trendów. W tym sezonie również jest mocno zauważalna i to w najróżniejszych odsłonach. Do modnych teraz należy zarówno krata drobniejsza, jak i ta większa oraz w wielu odsłonach kolorystycznych.

Przez jakiś czas kolor biały w modzie lekko dominował nad czernią, ale teraz role się odwróciły. Czerń znowu zyskuje na znaczeniu i staje się modna zarówno w sukniach, sukienkach, jak i w total lookach. Kolejnym modnym kolorem jest czerwień i także można ją spotkać w niejednej ciekawej odsłonie – od pojedynczych dodatków do czerwonego total looku. Oprócz czerni i czerwieni, w naszych szafach powinna zagościć zieleń. Modna jest zarówno zgniła zieleń, pastelowa zieleń oraz limonkowa, neonowa zieleń. Gama odcieni zielonego w tym sezonie jest naprawdę szeroka i każdy bez wątpienia znajdzie swój typ. Kolor, który również jest jak najbardziej na topie to szary.

Ten sezon bez wątpienia stawia również na podkreślenie talii i ramion. W związku z tym warto pamiętać o paskach, które można zakładać na oversizowe płaszcze, kurtki czy też marynarki. Mogą być one zrobione z tego samego materiału i koloru co dane ubranie, ale też modne będą paski ozdobne, ze złotymi klamrami oraz paski skórzane. Natomiast ramiona ubrań można spotkać w wersji spiczastej oraz z bufiastymi rękawami.

Ubranie, w które bez dwóch zdań zainwestuje część kobiet to peleryna. Ten nowy trend jest jednym z najważniejszych w tym sezonie i ciekawe czy zostanie z nami na dłużej.

W sezonie jesiennozimowym 2020/2021 trendy są mocno zróżnicowane i warte zainteresowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie, czym będzie mógł wzbogacić swoją szafę i codzienny wygląd.

Zagłosowało: 0 średnia: 0