Lifting bez skalpela – rewolucja w chirurgii estetycznej

Medycyna estetyczna zabiegi
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Spis treści

Lifting bez skalpela jest możliwy – w tym wypadku stosuje się nici liftingujące APTOS. To rewolucyjna metoda w chirurgii estetycznej, która cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Przyjrzyjmy się temu, czym cechują się nici Aptos. Dlaczego warto na nie postawić? Jakie zalety mają nici liftingujące?

Nici liftingujące APTOS

Warto zauważyć, że nici Aptos to specjalistyczne nici liftingująco – odmładzające. Bazują na opatentowanej budowie i są przeznaczone do zabiegów medycyny estetycznej. Specjaliści wskazują, że to mało inwazyjna procedura liftingu bez skalpela. W efekcie uzyskamy poprawę jędrności skóry, zmianę kształtu tkanek i ich uniesienie. Korekta z użyciem nici Aptos prezentuje się naturalnie. Poza zastosowaniu pacjent wygląda młodo i może cieszyć się naturalnością. 

Nici liftingujące Bydgoszcz

Nici liftingujące w Bydgoszczy są szansą dla wielu osób, które chcą skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Dużym uznaniem cieszy się zastosowanie nici w bezoperacyjnym liftingu podbródka. Długość i budowa tych produktów sprawia, że można przeprowadzić to zadanie za pomocą kilku wkłuć igłą. Rekonwalescencja jest znacznie krótsza, niż w przypadku chirurgicznych zabiegów. Co ciekawe, zabiegi liftingu Aptos można łączyć z liposukcją podbródka. 

Zastosowanie nici Aptos

Nie bez znaczenia jest to, że nici liftingujące Aptos w wersji stałej stosuje się dla zabiegów korekty małżowin usznych. To procedura doceniana przez pacjentów, gdyż odznacza się małą inwazyjnością. Efekty korekty uszu są stałe pod warunkiem, że nie nastąpi mechaniczne zerwanie nici. Opatrunek w takim wypadku noszony jest zaledwie trzy dni po zabiegu. Potem warto nosić opaskę uciskającą. W ostatnim czasie nici Aptos są też stosowane do korekcji niedoskonałości estetycznych nosa. Można sprawnie pozbyć się garbka na nosie, podnieść czubek nosa lub skorygować kształt skrzydełek. W korekcji nosa wykorzystuje się nici rozpuszczalne i stałe. 

Powstanie nici liftingujących

Nie każdy wie, że nici liftingujące Aptos powstały w latach 90-tych ubiegłego wieku. Od tamtego czasu obserwujemy rozwój mało inwazyjnego liftingu, który wiąże się z wykorzystaniem produktów firmy Aptos. Istotne jest to, że każdy produkt jest przeznaczony do konkretnego problemu i zaawansowanych zmian starzeniowych. Lekarz dobiera takie rozwiązania, które będzie najkorzystniejsze dla pacjenta. Klinika korzystająca z nici Aptos zyskuje możliwość korygowania ciała i twarzy bez efektu przerysowania, sztuczności i napompowania. Najważniejszą cechą jest brak używania skalpela, co doceniają pacjenci. Mała inwazyjność sprawia, że coraz więcej osób stawia na nici Aptos. 

Profesjonalne zabiegi

Profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są wykonywane przez doświadczonych specjalistów. Nici liftingujące w Bydgoszczy użytkowane są przez ekspertów z zakresu mało inwazyjnych zabiegów. Odpowiednie rozwiązania są dobierane przez pacjentów zgodnie z zaleceniami lekarzy. 

Zagłosowało: 0 średnia: 0