Prostowanie zębów nigdy nie było łatwiejsze.

Nakładka hello smile
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Spis treści

Piękny uśmiech – białe, a przede wszystkim równe zęby – to marzenie wielu ludzi. Obecnie wielką popularnością cieszą się niewidoczne nakładki prostujące, jednak z powodu bogatej oferty dostępnej na rynku bardzo ciężko się zdecydować – jakie wybrać? Nakładki Hello Smile opinie posiadają entuzjastyczne, zatem warto się im przyjrzeć. Czym się charakteryzuje taka metoda prostowania zębów i czym wyróżniają się nakładki marki Hello Smile na tle pozostałych? Odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule. 

Czym są nakładki prostujące?

Najprościej ujmując, jest to ruchomy rodzaj aparatu ortodontycznego, oznacza to, że nie są stałe i można w każdym momencie je wyjąć. Całkowicie zrobiony z przeźroczystego certyfikowanego materiału termoplastycznego. Specjalistyczne programy komputerowe projektują indywidualny projekt dla każdego pacjenta na modelach 3D. Wszystko pod opieką lekarza. Z każdym rokiem technologia jest rozwijana, nakładki potrafią leczyć coraz bardziej skomplikowane wady zgryzu, coraz szybciej i taniej. Ilość ich kształtów, materiałów, rodzajów oraz zastosowań w Polsce i na świecie jest spora. 

Jakie są zalety nakładek prostujących zęby?

Priorytetową zaletą, dla których są głównie wybierane, to ich dyskrecja. Są przeźroczyste, przez co praktycznie niewidoczne. Wielu ludzi (zwłaszcza dorosłych) nie chce afiszować się tradycyjnym metalowym aparatem na swoich zębach. Kolejnym atutem jest bardzo łatwe utrzymanie w czystości nakładek i ogólnie higiena całej jamy ustnej. Wystarczy je zdjąć i dokładnie umyć, następnie tradycyjnie wyszczotkować zęby. Co więcej, możliwość wyjęcia aparatu w każdym momencie stwarza kolejną zaletę – nie ograniczamy się w rodzaju ani sposobie podania danego posiłku, więc nie trzeba zmieniać swoich nawyków żywieniowych, jak to jest w przypadku tradycyjnych aparatów. Wpływa to pozytywnie na komfort użytkowania, tak samo jak brak wystających metalowych elementów, które mogą zranić błonę śluzową wewnątrz ust. Sprzyja to także płynnej mowie, która zazwyczaj jest utrudniona, nosząc aparat stały. Cechą dodatnią jest też sam przebieg leczenia. Cena z góry jest ustalona, tak samo jak spodziewane efekty, a nawet czas leczenia. Nie ma także żadnych obostrzeń dotyczących wieku pacjenta i sam proces prostowania zębów trwa znacznie krócej – od paru miesięcy do dwóch lat maksymalnie, gdy aparaty stałe nosi się od dwóch do trzech lat. 

Nakładki Hello Smile – dlaczego warto.

Jest bardzo dużo firm oferujących założenie nakładek prostujących zęby, nic dziwnego, że pacjenci mogą mieć problem z wyborem właściwej. Dlaczego marka Hello Smile jest warta rozpatrzenia? Spełniają wszystkie zalety nakładek na zęby wymienione powyżej, a nawet więcej. Już przy pierwszej wizycie pacjent jest w stanie zobaczyć, jak będzie wyglądał jego uśmiech po ukończeniu leczenia, dzięki skanerowi, który wykona trójwymiarowy obraz zębów. Posiadają specjalistyczne oprogramowanie, które pozwoli bardzo precyzyjnie określić, jak będą się przemieszczały zęby, oczywiście indywidualnie do każdego zgryzu. Dzięki tej dokładności pacjent wie bardzo dobrze, czego może się spodziewać i w jakim czasie, bez miejsca na domysły. Te nakładki docenią również rodzice, chcący zapewnić piękny uśmiech swemu dziecku, bo sprawiają mniej bólu i dyskomfortu niż tradycyjne aparaty. Dodatkowo oferują rozłożenie opłat na wygodne, niskie raty, więc nie stanowi to dużego obciążenia domowego budżetu. Nakładki Hello Smile opinie zbierają pozytywne na całym świecie. 

Zagłosowało: 0 średnia: 0